logo-mark

Throwback Thursday #2: Bandjes Kafee

ReportID | January 28, 2016

Het eerste i.d-Kafee van het nieuwe jaar was weer goed gevuld. Niet alleen met mensen, maar ook met muziek. Drie bandjes hebben deze avond muzikaal ingevuld. De Haagse heren van de Mustangs mochten het spits afbijten en voerden ons mee naar de jaren 60 met hun beat muziek. Met samenzang, lekkere riffjes en fijne pop liedjes kwam het publiek los, de voetjes gingen van de vloer en de heupen begonnen te swingen.
Na wat wachttijd en technische mankementen was het vervolgens de beurt aan Fudge; de funk en soul band van Groover. Het kleine podium was goed gevuld met alle muzikanten en na vier tellen aftikken was de ruimte met een heerlijke groove gevuld. Oude motown hits passeerden en het publiek ontdooide. Na wat aanmoediging van de saxofonist kwam het publiek dichterbij staan en met ‘Play that funky music white boy’ begon iedereen te swingen. De set vloog voorbij en met afsluiter ‘Uptown Funk’ wist de band een sit down te creëren tot achter de bar. Nadat het publiek goed was opgewarmd door de Mustangs en Fudge, was het aan Wakki om de avond af te sluiten, en dat deden ze met verve. De zes mannen kregen met hun instrumentale muziek het hele publiek flink aan het dansen. Met veel aandacht voor de groove en muzikale solo’s grepen ze Kafee en lieten niet meer los. Er werd gedanst en geswingd maar ook aan deze set kwam een eind. De laatste ronde werd aangekondigd en Bandjes Kafee kwam tot een eind.