logo-mark

Kafeest: Kafee’s 9e verjaardagsfeestje

ReportID | January 17, 2017

Op woensdag 30 november was het weer zover: Kafee was jarig, dus tijd voor Kafeest! Onze favoriete woensdagavondbesteding vierde alweer haar 9e lustrum en nodigde iedereen uit om, verkleed als je negenjarige zelf, er een mooi feestje van te bouwen. Van schattige hoedjes tot vrolijke staartjes, van nijntjevlaggetjes tot een glijbaan en van ballonnen tot kinderwinkelwagentjes in de photobooth: er werd groots uitgepakt om een geslaagd lustrumfeest te bouwen.

 

Iedereen voelde zich weer even kind. Een enkeling uitte zijn hervonden jeugd in een stoepkrijttekening op de grond, of zong nog eens een extra kinderliedje.

Wie zich even wilde afzonderen van alle kinderlijkheid kon zich helemaal laten gaan in de Silent Disco, waar je je beste dansmoves op de muziek in je eigen koptelefoon kon showen.

Bierlevel van de reporter: 5 biertjes + 2 op de grond gevallen biertjes + meer???