logo-mark

Humans of IDE #3

ReportID | May 26, 2016

Wenda is geboren in Curacao, terwijl haar ouders allebei al in Nederland woonden. Toch besloten zij om voor deze bijzondere gebeurtenis speciaal over te vliegen naar hun geboorteland. Geboren en getogen hier in Nederland wilde de jonge Wenda secretaresse worden. Via een uitzendbureau is ze uiteindelijk op genomen in ons IO-gezinnnetje. Het werk hier vindt ze heel leuk vanwege de diversiteit van de studenten, hoewel er wel eens miscommunicaties voor kunnen komen bij de internacho’s.  Frustraties over studenten heeft ze niet: “Als je die zou hebben moet je deze functie niet hebben.” Als je aan de informatiebalie zit zie je al het gespuis dat IO in uit komt. Zo was er een keer een man die binnen kwam om te vragen waar  zich een bepaald bedrijf bevond en om even te vermelden dat er een tsunami plaats zou vinden over drie dagen. Sommige mensen hebben een extra zintuig, maar Wenda heeft een extra lichaamsdeel: zonder mobiel gaat ze de deur niet uit.

Wist je dat: