logo-mark

Humans of IDE #2: de PMB meneer

ReportID | May 19, 2016

Iedereen is  wel eens met deze man in contact is gekomen, vooral tijdens de goede oude stress periodes van PO2. Ismail is de man waar je altijd bij terecht kan als je op zoek bent naar gereedschap of materialen. En als ik zeg altijd, dan bedoel ik altijd. Op de vraag: “waarmee kunnen we je midden in de nacht wakker maken?”,  zei hij “dat maakt niet uit”. Ismail is geboren in Turkije. Vroeger wilde hij dierenarts worden. Helaas had hij zijn examen niet gehaald en is hij gewasbescherming gaan studeren. Dit was echter net niet zijn passie. Vanwege zijn huwelijk is Ismail op 24-jarige leeftijd naar Nederland gekomen. Dat is nu 24 jaar geleden. Helaas is hij niet echt enthousiast over ons koude kikkerlandje. Toen ik zei dat er toch wel iets positiefs aan Nederland moest zijn, vroeg hij aan mij wat dat dan was. Gelukkig vindt hij het werken met studenten hier op IO erg leuk. “Als ik werk met jongeren, voel ik me ook een beetje jong” zei hij. Toch is hij niet altijd helemaal tevreden over de Delftse student: “Studenten komen hier om een buis vragen, maar wat voor buis en hoe groot die buis moet zijn, weten ze niet.” (Voel je vooral niet aangesproken beste lezer) Eén keer in de twee jaar gaat Ismail terug naar Turkije. Veel te weinig, vindt hij zelf. Als zijn kinderen straks groot zijn, gaat hij het liefst samen met zijn vrouw weer terug naar Turkije om daar gezellig in een huisje te wonen.

 

Wist je dat: