logo-mark

Actid excursie naar Philips in Eindhoven

ReportID | March 10, 2016

24893257229_014db27b43_o

Actid reisde 24 februari samen met 30 andere IO-studenten naar het verre zuiden om daar wat meer te leren over de historie van Philips. In Eindhoven kregen ze een rondleiding van Klaas Robers, erelid van Studievereniging i.d en een voormalig Philips ingenieur. De IO-ers hebben een hoop kennis opgedaan over Phillips. Door wat korte vragen te stellen aan degene die mee waren konden we de leukste wist-je-datjes op een rij zetten!

Wist je dat…

Het museum functioneert ook als een “opvang” voor werknemers van Philip die met pensioen moeten. ‘Als je 25 jaar van je leven hebt gewerkt voor Philips, dan wordt het een deel van je leven’ zei één van de heren die een rondleiding had gegeven. De gepensioneerde brengen hier hun tijd door met het repareren van oude Philips producten en het geven van rondleidingen.

Meer informatie over het museum is te vinden op: http://www.philips-historische-producten.nl/